Najlepsze spa nad morzem na idealne wakacje nad Bałtykiem


Spokojne, przyjezdne rodzinom SPA nad morzem.
Nasz hotel nad morzem naprawdę podsumowuje, o co nam chodzi. Wizyta w Rosevia SPA nad morzem w miejscowości Rozewie to uspokajająca i kojąca uczta, której nie można przegapić podczas pobytu w naszym ośrodku. Atmosfera, usługi i produkty tego światowej klasy spa są inspirowane naszą nadmorską lokalizacją, dzięki czemu poczują się Państwo wypoczęci, zrelaksowani i odmłodzeni.

Nazwany jednym z „10 najlepszych zabiegów spa pod słońcem” nad morzem DENDRO SPA.
Spośród uzdrowisk i miejscowości nad morzem Rozewia jest uważana za jedno z najlepszych miejsc na wypoczynek w czasie wakacji. Zdobywając liczne nagrody i hołdując zasadom slow food itp. Przez wiele lat z rzędu zostaliśmy uznani przez wielu powracających klientów ze stolicy i innych miast, a także tytuł Najlepszego miejsca, w którym można odpocząć.

Zadzwoń i zarezerwuj

Od ponad 10 lat Rosevia SPA nad morzem oferuje gościom spokojny wypoczynek od codzienności. Zapachy morza i kojące dźwięki kaskadowych wodospadów odprężą Cię, gdy tylko wejdziesz do drzwi. Nie ma gościa, który nie mógłby skorzystać na spędzonym tu „czasie dla siebie” (lub całym dniu, jeśli masz szczęście).

Nasze usługi spa, w tym zabiegi na twarz, masaże i zabiegi na ciało zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, zawierają elementy takie jak perły wody morskiej i sole morskie – zainspirowane naszą nadmorską lokalizacją. Nasze spa charakteryzuje się kolorami i wystrojem inspirowanym piaskiem i morzem. Znajdują się w nim spa, które obejmuje męskie i damskie wanny z hydromasażem, sauny, łaźnie parowe i salony, a także oddzielny salon z pełnym zakresem usług, salon pielęgnacji paznokci i najnowocześniejsze centrum fitness. Posiadamy również na miejscu Sklep SPA, w którym można kupić nasze produkty spa i inne produkty.

Oferujemy promocje i pakiety oraz członkostwo w spa dla osób indywidualnych, par i grup. Pedicure obok siebie lub masaż dla par w spa to świetne sposoby na wspólne spędzenie czasu na dziewczęcym wyjeździe lub romantycznych wakacjach.

Zalecamy zaplanowanie usług spa przed przyjazdem do naszego ośrodka. Aby dokonać indywidualnej lub grupowej rezerwacji spa, skontaktuj się z nami pod numerem +48 58 738 95 45 lub poprzez formularz kontaktowy tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *